Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Yürüyen Merdiven

Yürüyen merdivenler, günümüzde insan trafiğinin bulunduğu iş merkezleri, büyük mağazalar, süper marketler, demiryolu istasyonları, havaalanları, okullar, hastaneler, fabrikalar, oteller, restoranlar ve dik eğimli tepeler vs. gibi yerlerde insan naklinin sürekli ve güvenli olarak sağlanması için yaygın olarak kullanılmaktadır. Büyük toplulukların belli sürelerde ulaşımının sağlanması gereken tiyatro, spor merkezi, sergi sarayları gibi yapılarda yürüyen merdivenlerin etkin olarak kullanıldığı yerler arasında sayılabilir. Ayrıca büyük sergi saraylarında, havaalanlarında vs. yürüyen merdivenlerin özel bir hali olan yürüyen bantlar da kullanılmaktadır. Mimari ve kullanım amacına göre basamaksız, spiral, özürlüler ve tekerlekli sandalye kullananlar için ise özel tasarımlı yürüyen merdivenler, yolcunun hareketini destekleyen ve maksimum güvenlik sağlayan bir sistem olarak, günümüzde başarı ile insanların hizmetine sunulmuştur.

Yürüyen Merdiven El Bandı

Tuflex yapısal tasarımı sayesinde esnemez, uzamaz, büzülmez ve profilini uzun yıllar korur. Tuflex diğer rakiplerine göre daha uzun süre toz tutmama ve düşük sürtünme kabiliyetine sahiptir.

Yürüyen Merdiven El Bandı Birleştirme İşlemi

EHC Tuflex el bandı birleştirilmesi, EHC tarafından sertifikalandırılmış uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Orjinal kalıplarında birleştirme işlemlerinin takribinde 5 ayrı zımparalama ve parlatma işlemleri uygulanarak sağlam ve farkedilmez bir görünüm kazandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.